Emocje

Tysiąc najpiękniejszych słów czasem nie jest w stanie opisać głębokich emocji zamkniętych w jednym kadrze filmu.

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Jeśli podchodzi się do małżeństwa naprawdę poważnie, tego dnia targają nami najróżniejsze myśli i emocje. Każdy, kto to przeżył wie, o czym piszemy.

Towarzyszące emocje

My – przyjeżdżając do Pary Młodej – często te emocje dostrzegamy. Są one przeróżne: czasem podenerwowanie, nawet irytacja z powodu jakiś niedopracowanych szczegółów; innym razem niepewność; jeszcze innym olbrzymia radość lub strach z powodu tego, co się w dniu ślubu wydarzy.

Naszymi kadrami zawsze staramy się w sposób intymny te wszystkie emocje zapisać. Wiemy, że tworzymy z tych emocji historię, która potem toczyć się będzie przez całe życie, a nasz film jej towarzyszyć.

Emocje tego dnia są wszędzie: w domu, w kościele podczas rozpoczęcia mszy, przy przysiędze, podczas wyjścia. Wreszcie przy pierwszych pocałunkach i toastach na Sali, pierwszym tańcu, wspólnej zabawie… Udzielają się one Wam i Waszym gościom. Widzimy to. Dyskretnie nagrywamy i wplatamy w opowieść o Was.

Zobaczcie kilka zdjęć wykonanych przez zaprzyjaźnioną z nami firmę Fotostube z Gniezna, specjalizującą się w zdjęciach ślubnych, gdzie doskonale widać to, o czym piszemy.

2017-04-21T22:19:21+01:00

Dodaj komentarz