Emocje podczas ślubu

Emocje

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Jeśli podchodzi się do małżeństwa naprawdę poważnie, tego dnia targają nami najróżniejsze myśli i emocje. Każdy, kto to przeżył wie, o czym piszemy. To przecież jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, a decyzja, którą podjęliście najprawdopodobniej będzie miała wpływ na wszystko, co wydarzy się później. Później i razem.

Tysiąc najpiękniejszych słów czasem nie jest w stanie opisać głębokich emocji zamkniętych w jednym kadrze filmu

My – przyjeżdżając do Pary Młodej – często te emocje dostrzegamy. Są one przeróżne: czasem podenerwowanie, nawet irytacja z powodu jakiś niedopracowanych szczegółów; innym razem niepewność; jeszcze innym olbrzymia radość lub strach z powodu tego, co się w dniu ślubu wydarzy. Każda z Par reaguje inaczej.

Naszymi kadrami zawsze staramy się w sposób intymny te wszystkie emocje zapisać. Wiemy, że tworzymy z tych emocji historię, która potem toczyć się będzie przez całe życie, a nasz film jej będzie towarzyszyć.

Emocje tego dnia są wszędzie: w domu, w kościele podczas rozpoczęcia mszy, przy przysiędze, podczas wyjścia ze świątyni. Wreszcie przy pierwszych pocałunkach i toastach na sali weselnej, pierwszym tańcu, wspólnej zabawie… Udzielają się one Wam i Waszym gościom. Widzimy to. Dyskretnie nagrywamy i wplatamy w opowieść o Was. Czy pamiętacie, jakie emocje towarzyszyły Wam w dniu ślubu?