Pytania i odpowiedzi 2017-05-16T20:13:00+00:00

FAQ

czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy z Gniezna, województwo wielkopolskie. Działamy głównie na terenie Wielkopolski i okolic, ale zdarza nam się przyjmować również zlecenia z terenu całej Polski.

Nie. Nasza główna usługa, jeśli chodzi o dokumentowanie dnia ślubu, to przygotowanie dla Was pięknego filmu. To robimy najlepiej. Nie fotografujemy, ale współpracujemy z firmą Fotostube z Gniezna, którą bardzo polecamy, jeśli chodzi o zdjęcia ślubne.

Tak. Możemy zmniejszyć ilość operatorów do jednego, jednak nie wpływa to na obniżenie ceny.

Tak. Jeśli czujecie, że Wasze wesele powinno być zrobione z większej liczby kamer, skontaktujcie się z nami.

Tak. Możemy np. przygotować film z wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, zaręczyn, podziękowań dla rodziców, czy pleneru przedślubnego. Spełnimy wszystkie Wasze oczekiwania i fantazje filmowe. Ustalimy to na osobnym spotkaniu.

Współpracujemy z profesjonalną firmą oferującą ujęcia z powietrza. Mamy dla naszych Par przygotowaną specjalną bardzo atrakcyjną ofertę w tym zakresie. Pamiętajcie, że aby filmować z drona, trzeba mieć do tego uprawnienia, certyfikaty i wykupione OC. Coś w stylu prawo jazdy :). Jeśli ktoś Wam oferuje ujęcia z drona, zapytajcie o uprawnienia, bo może się zdarzyć, że loty odbywa nielegalnie i niezgodnie z prawem, a to może doprowadzić do poważnych konsekwencji.

Tak. Mamy takie uprawnienia wydane przez Archidiecezję Gnieźnieńską. Jesteśmy przeszkoleni w tym zakresie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej na Selfie Mirror. Jeśli marzyliście o fotobudce na Waszym weselu, to mamy dla Was coś jeszcze lepszego! Skontaktujcie się z nami.

Zasadniczo nie. Wyceniliśmy naszą usługę w taki sposób, aby ilość pracy i wysiłku, który włożymy w Wasz film, była adekwatna do ceny. Jednak mamy specjalne oferty w różnych okresach oraz przy połączeniu np, filmowania z wynajęciem Selfie Mirror, przygotowaliśmy atrakcyjne niespodzianki cenowe. Wszystko chętnie przedstawimy na spotkaniu.

Niestety nie. Rezerwujemy dla Was ten dzień, przygotowujemy na niego cały sprzęt i energię, dlatego nie przyjmujemy tego dnia żadnych innych zleceń, więc cena nie ulega zmianie.

Nie ma takiej opcji :). Pracujemy w dwóch operatorów, jednak do filmowani przygotowanych jest aż czterech operatorów. Wszyscy pracują na tym samym poziomie, więc macie pewność, że przyjedziemy do Was. Do pracy nie zatrudniamy przypadkowych osób z zewnątrz lub podwykonawców, jak to często robi konkurencja.

Preferujemy spotkanie z każdą Parą przy podpisaniu umowy i jeszcze przed ślubem, byśmy mogli się lepiej poznać. Zapraszamy na spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu w studiu przy ul. Zielony Rynek 12 w Gnieźnie. Możemy się też na specjalne życzenie spotkać w innym miejscu, jeśli naprawdę zajdzie taka konieczność.