OPCJE DODATKOWE DLA TWOJEJ UMOWY

OPCJE DODATKOWE DLA TWOJEJ UMOWY

Jesteś w generatorze usług, które świadczymy. W poszczególnych krokach możesz dodać dowolne usługi i zobaczyć wygenerowaną cenę. Na końcu wyślij formularz do nas. UWAGA! Nie jest to wiążące podpisanie umowy, Wysyłając formularz do niczego się nie zobowiązujesz. W ciągu 48 godzin otrzymasz od nas projekt aneksu do umowy z wygenerowanym pakietem oraz informacją czy jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Dopiero podpisanie aneksu umowy będzie wiążące dla obu stron.

ZACZYNAJMY!

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Data ślubu

Aby kontynuować, dokonaj wyboru

DALEJ

Opcje dodatkowe


PROMOCJA! Film w jakości 4K w standardzie!


Plener wykonywany na kilka tygodni/dni przed ślubem; praca 1 operatora.


Plener wykonywany po ślubie w dowolny dzień od poniedziałku do piątku przez 1 operatora. Czas trwania pleneru: ok. 2 godzin.


Plener ustalany jest indywidualnie w dowolnym miejscu. Zamawiający pokrywa również koszty dojazdu lub zapewnia transport na miejsce pleneru. W przypadku konieczności noclegów Zamawiający zobowiązany jest pokryć również ten koszt. Czas trwania pleneru standardowego to ok. 2 godz. w odległości maksymalnie 50 km od siedziby Wykonawcy.


Podziękowania dla rodziców do wyświetlenia na sali; praca 1 operatora; w pakiecie 2 pendrive dla rodziców.


Filmowanie całego wesela, jednak nie dłużej niż do godz. 4.00. W przypadku dłuższego filmowania cena ustalana jest indywidualnie.


Filmowanie przez 1 operatora przez 3 godziny.


Możliwość filmowania przygotowań do ślubu przez cały rok lub dłużej. Ustalenia reportażu przedślubnego zostaną spisane w dodatkowym aneksie.


Filmowanie przez jednego operatora (chyba że w drodze ustaleń Zamawiający i Wykonawca zdecydują inaczej) według wizji ustalonej z Zamawiającym. Wykonawca zobowiązuje się do pełnej dyskrecji i wykasowania materiału źródłowego i zmontowanego ze swoich nośników pamięci natychmiast po oddaniu dzieła. Wszelkie ustalenia zostaną spisane w dodatkowym aneksie.


Kolejny operator w dniu wesela (w ofercie podstawowej jest 2 operatorów). Dotyczy tylko wesela. Inne opcje ustalane są indywidualnie.Czas trwania filmu ustalamy indywidualnie dla Zamawiającego. W przypadku dłuższych produkcji istnieje możliwość zamówienia dodatkowego filmu, który jest przekrojowym skrótem całego wesela - do 40 minut.


Obecność 1 operatora do 3 godzin. Na podstawie zebranego materiału powstaje teledysk.


Zamawiający otrzymuje 1 komplet w postaci filmu w wybranej jakości trwającego do 20 min. z przebiegu imprezy. Cena za 1 operatora. Praca do 5 godz.


Zamawiający otrzymuje 1 komplet w postaci filmu w wybranej jakości trwającego do 20 min. z przebiegu imprezy. Cena za 1 operatora. Praca do 5 godz.

Aby kontynuować, dokonaj wyboru

DALEJ

Pakiety z dronem


Przyjazd do kościoła /USC - ogólne ujęcia kościoła / USC - wyjście Pary Młodej z kościoła / USC, życzenia i odjazd spod kościoła / USC


Przyjazd Pana Młodego pod dom Panny Młodej - ujęcia domu Panny Młodej - wyjazd do kościoła / USC - przyjazd na salę weselną i ogólne ujęcia sali - ewentualnie ujęcia Pary Młodej w okolicach sali


Towarzystwo drona podczas sesji ślubnej w plenerze (dostępne tylko w momencie wyboru opcji dodatkowej PLENER ŚLUBNY)

Aby kontynuować, dokonaj wyboru

DALEJ

A może Fotolustro?

Chcesz zamówić dodatkowo Fotolustro na swoje wesele?

Aby kontynuować, dokonaj wyboru

DALEJ

Dodatkowe nośniki

Standardowo otrzymasz wesele na 1 pendrive w ekskluzywnym wydaniu. Jeśli chcesz domówić dodatkowe nośniki, możesz to skalkulować w tym miejscu.

Pendrive z imionami Pary Młodej bez opakowania.

Pendrive z imionami Pary Młodej w ekskluzywnym opakowaniu.

Aby kontynuować, dokonaj wyboru

DALEJ

Data umowy

Aby kontynuować, dokonaj wyboru

DALEJ

Całkowity koszt kalkulacji

Cena usług:

WYSŁANIE FORMULARZA NIE JEST ZAWARCIEM UMOWY. DO NICZEGO CIĘ NIE ZOBOWIĄZUJE.

Podsumowanie kalkulacji:

Opis usługi Szczegóły Ilość Cena usługi
Discount :
Razem:

WYŚLIJ KALKULACJĘ