O nas 2017-05-04T22:58:11+00:00
Loading...

O nas

MEDIALUK

Więcej niż filmowanie. Spotkaj się z nami lub zapytaj o ofertę!

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to mieszanka wybuchowa – stanowi go kilku operatorów i montażystów z dużym doświadczeniem, ale też ogromną świeżością w podejściu do patrzenia na film ślubny.

Filmowaniem wesel zajmujemy się od 2008 roku. To nasza pasja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdy film omawiamy z Parą Młodą, ponieważ zależy nam, aby charakter wyjątkowego dnia ślubu został jak najlepiej pokazany.

Co nas wyróżnia?

Zależy nam, aby dać Wam wyjątkową pamiątkę, a nie film, który zostanie obejrzany raz, odłożony na półkę i przez lata będzie zachodził kurzem. Dlatego przez te lata zbudowaliśmy swoją filozofię pracy. To więcej niż filmowanie.

Z nami na pewno nie znikniecie w tłumie setek innych Par. Każdego z Was chcemy bliżej poznać, dlatego poświęcamy Wam tyle czasu, ile Wy zechcecie poświęcić nam. Często z tych spotkań rodzą się przyjaźnie na wiele lat.

Sposób pracy

O Twoim dniu ślubu myślimy jak o wyjątkowym reportażu. W domu, podczas przygotowań nasze kadrami subtelnie uchwycimy Wasze emocje. W kościele nie odczujecie naszej obecności – nie będziemy Wam przeszkadzać w najbardziej intymnym momencie uroczystości.

Na sali staramy się wtopić w tłum i być niewidoczni. Nie kreujemy zabawy, my ją rejestrujemy, starając się jednocześnie wyciągnąć z niej i z bawiących się gości jak najwięcej.

Dlaczego my?

Z nami możecie zrobić niemal wszystko. Nie boimy się wyzwań. Jeśli nie chcecie standardowej sesji lub filmu, spełnimy Wasze marzenia filmowe i plenerowe. Pracowaliśmy w powietrzu, latając samolotami, na trasie, jeżdżąc ścigaczami, w miejscach trudnodostępnych – takich jak podziemne powojenne bunkry, czy w miejscach zupełnie objechanych: wesołych miasteczkach, miasteczku westernowym, ruinach dworków, opuszczonych fabrykach…

Pojedziemy z Wami nad morze i w góry. A nawet dalej – jeśli tego zapragniecie. Wysłuchamy wszystkich Waszych sugestii – po to, aby film, który stworzymy, był naprawdę Wasz.