Opinie 2017-05-05T00:34:08+00:00

Opinie

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Medialuk. Profesjonalne podejście do tematu, świeże pomysły i dużo pozytywnej energii a efekt końcowy w postaci filmu i zdjęć z naszego wesela przeszedł najśmielsze oczekiwania. Polecamy!

Kasia i Radek

Szczerze polecamy – świetna atmosfera, tak naprawdę trudno zauważyć kamerzystę podczas ceremonii i wesela – wtapia się w tłum i dzięki temu znika stres przed filmowaniem, a efekt pracy rewelacyjny. Dziękujemy za piękną pamiątkę.

Marta i Bartosz

Szczerze polecam firmę Medialuk! Szukaliśmy kamerzysty, który nie ingerując zbyt w przebieg ślubu i wesela uchwyci najważniejsze dla nas momenty. Trafiliśmy idealnie! współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Materiał obrobiony tak, że ogląda się go z przyjemnością (bez zbędnych dłużyzn) i chętnie do niego wracamy (pomimo tego, że minęło już 5 lat!) Polecam!!

Monika i Michał

Wszystko dopięte na ostatni guzik i wszystko tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Jednak co zostałoby z tych chwil,wspomnień,co zostanie za 30 lat? Gdyby nie Wasza świetna praca, umiejętność ujęcia w znakomity sposób tych najzabawniejszych, najciekawszych i najważniejszych momentów, wiele z tych chwil Naszego Dnia poszłoby w niepamięć. Polecamy bo warto, polecamy bo nie znamy nikogo innego, kto robi tak piękne filmy i tak trafnie potrafi uchwycić te najważniejsze, zarówno tego dnia chwile, jak i przygotować materiał przedślubny.
Dziękujemy i polecamy wszystkim, którzy jeszcze się wahają

Dominika i Szymon, 28.08.2010

Profesjonalne videokamerowanie z sercem! Jeśli szukacie kogoś, kto uwieczni Wasze najpiękniejsze chwile,to trafiliście pod właściwy adres . Serdecznie polecamy cala Ekipę i dziękujemy za przemiłą współpracę w tym ważnym dla nas dniu

Alicja i Daniel

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Dawidowi, Łukaszowi i Darkowi za wspaniałe i wyjątkowe oddanie wszystkiego tego co miało miejsce w dniu naszego ślubu.
Pełny profesjonalizm, świetna atmosfera to niewątpliwie duża zaleta Teamu do tego mega ujęcia z drona które zrobiły dodatkowy SHOW
Na pierwszym naszym spotkaniu wspomnieliście, że na ślubie i weselu nie będzie odczuwalna obecność kamer oraz aparatów i też tak było.

Na koniec warto dodać, ze jesli ktoś to co robi – kocha, efekt będzie fenomenalny.

Jeszcze raz dziękujemy i oczywiście polecamy. A wszystkim zastanawiającym się czy warto ?? Bez zastanowienia – WARTO !!!

Gosia i Dawid
Ogromny Szacunek dla Dawida i Łukasza za przepiękne zdjęcia i równie porywający film. Naprawdę świetnie potraficie uchwycić moment, zatrzymać krótkie, ulotne chwile, które chce się mieć w pamięci przez całe życie. Pełen profesjonalizm, a przy tym mnóstwo radości i śmiechu, szczególnie na sesji Jeszcze raz wielkie Dzięki i mamy nadzieję do zobaczenia…
Ania i Marcin

Dziękujemy za pięknie uwiecznione wspomnienia, stworzyliście dla nas nasze osobiste wehikuł czasu gdyby nie Fotostube i Medialuk nasz plener nie byłby tak emocjonujący gdy pojawiliśmy się u Was tuż przed ślubem nie mieliśmy pomysłu na plener, wystarczyła mina Waldka żeby pomysł się szybko wyklarował bo Fotostube i Medialuk nie pozwalają na nudę i standardy dlatego wszystkim, z pomysłami czy bez, szczerze polecamy Fotostube i Medialuk. Ich entuzjazm i chęci do pracy zagwarantują dobrą zabawę i zadowolenie każdego klienta. Po prostu z nimi nie może się nie udać! Dziękujemy!

Kamila i Łukasz

Wielkie podziękowania składamy firmie fotostube i medialuk za przepiękne zdjęcia i rewelacyjny film!!!zdjęcia zapierają dech w piersiach! gościom brak słów na ich widok:) a film moglibyśmy oglądać całymi dniami:)śmiechu po pachy:)i za to Wam dziękujemy że tak jak mówiliście uchwycicie każdą chwile:) Jesteście naprawdę WIELCY!!! będziemy was na pewno polecać Wszystkim:) postawiliście duużą poprzeczkę innym firmom:) jesteście the best:*:*:*

Natalka i Bartek

Ktoś kiedyś stwierdził, że jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów. Wydawało mi się to mocno przesadzonym sformułowaniem dopóki nie ujrzałem filmu i fotek z naszego ślubu i wesela:) Panowie, szacun! Fantastyczna robota i r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-e ujęcia!!! Warto było kapkę poczekać żeby dostać je w swoje ręce i ukazać światu:) Liczymy na miejsce na wystawie w Waszym „salunie”!

Karolina i Jacek

Chcielibyśmy serdecznie podziękować całej ekipie obu firm Fotostube i Madialuk za uchwycenie tych wspaniałych i ważnych dla nas chwil. Zdjęcia jak i film zrobiły na nas niesamowite wrażenie, oddają wszystkie emocje ? radość i stres czyli wszystko to co czuliśmy w dniu naszego ślubu. Sesja natomiast jest najlepsza na świecie. Chłopaki udowodniliście, że nawet w tak nietypowych warunkach (czyli bunkrach) jest ukryta moc i romantyzm. Jeszcze raz dziękujemy, za wszystko.
Gorąco polecamy
P.S. Nie ma problemu (dla wtajemniczonych)

Patrycja i Krzysztof

Ogromne podziękowania dla Dawida z Fotostube oraz Łukasza z MediaLuk za uchwycenie tego co dla Nas najpiękniejsze. Dzięki Wam czujemy się kimś wyjątkowym, kimś najszczęśliwszym na świecie. Łukasz, jesteś świetnym kamerzystą.. Film przeszedł Nasze najśmielsze oczekiwania. Uchwyciłeś w Nim tak maleńkie a zarazem ogromnie dla Nas ważne szczegóły. Nie spodziewaliśmy się tak wspaniałego efektu końcowego. Jesteście po prostu boskimi fachowcami i bardzo Wam dziękujemy bo dzięki Wam ten dzień pozostanie na zawsze w Naszych sercach.. Szacun chłopaki za to co dla Nas zrobiliście……

Magda i Miłosz

Od początku sympatycznie, z humorem, na luzie, zatem trudno było krępować się przed obiektywem, klimat naprawdę sprzyjał całej „operacji”, dlatego z wyjątkowo szczerym przesłaniem polecam usługi FOTOSTUBE i MEDIALUK, jeśli chcecie uwiecznić ten Wasz jedyny w życiu dzień!
Dzięki jeszcze raz Panowie i do zobaczenia wkrótce

Milena i Dominik

Chcesz opowiedzieć o naszej wspólnej przygodzie? Użyj formularza na dole strony