Selfie Mirror 2017-09-03T13:31:43+00:00

FOTOBUDKA?

NIE! Wybierz Fotolustro, czyli SelfieMirror!

Skontaktuj się z nami: tel. 501 525 892 email: kontakt@nowozency.info

Co to jest Fotolustro?

To zupełna nowość na rynku fotobudek! Fotolustro to prawdziwe lustro, w którym nie tylko możesz się przejrzeć, ale wykonać sobie serię odlotowych fotek, a potem je wydrukować! Fotolustro jest dotykowe, interaktywne, wyświetla animacje i mówi do Ciebie!

Zapytaj o szczegółową ofertę!

Jak to działa?

Ty przeglądasz się w prawdziwym lustrze, które jest interaktywne – poza Twoim odbiciem wyświetlają się na nim zabawne animacje, które prowadzą Cię przez proces wykonywania zdjęć. Dodatkowo nasze Fotolustro do Ciebie mówi!

Całe lustro jest ekranem dotykowym. Oznacza to, że dotykając lustra wybierasz co chcesz zrobić – czy chcesz rozpocząć zabawę, zmienić format zdjęcia lub po prostu napisać coś na fotografii, którą na końcu wydrukujesz!

Dla kogo to jest?

Dla każdego, kto lubi świetną zabawę! Nasze Fotolustro to świetna atrakcja na wesela, imprezy firmowe, imprezy plenerowe, rodzinne, pikniki i festyny, 18-nastki, studniówki… 

Nasze Fotolustro jest mobilne – oznacza to, że możemy z naszym Fotolustrem przyjechać wszędzie i za pomocą Fotolustra i świetnych gadżetów zapewnić moc atrakcji i niezapomnianą rozrywkę!

Co nas wyróżnia?

  • Nasze Fotolustro jest intuicyjne – jest bardzo proste w obsłudze i gwarantuje niezapomnianą zabawę dzięki animacjom i śmiesznym tekstom, które się z niego wydobywają!

  • Do naszego Fotolustra posiadamy elegancki, biały namiot podświetlany ledami – dodaje to estetyki i sprawia, że nasze Fotolustro świetnie się prezentuje w każdych okolicznościach

  • Przy Fotolustrze zawsze jest asystent – tak, byście bez problemów, łatwo i sprawnie mogli się bawić!

  • Do Fotolustra posiadamy setki gadżetów – dzięki temu możemy je dopasować do charakteru imprezy – tak, by było jeszcze bardziej śmiesznie i odlotowo!

  • Nasze Fotolustro jest nowością na rynku – zapomnij o klasycznej fotobudce, gwarantujemy, że z Fotolustrem pobawisz się fajniej, a wrażenia i efekt będą niesamowite!

  • Mamy specjalne oferty i akcje promocyjne związane z wynajmem Fotolustra! Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: kontakt@nowozency.info